Snídaně v parfumerii

… delikatesy pro znalce

Nálepky na nehty, které přilákaly hlídače parku

Dzona si měnila objektivy a začínala být netrpělivá, ať prý si ty nálepky dám na nehty rychle, že už slunce pomalu klesá. Protože dobře vím, že není radno komplikovat focení, rychle jsem otevřela balení kropenatých nálepek, objevených v Sephoře.  Za čtvrt hodiny bylo vše hotovo, takže jsou jenom dvě možnosti: buď jsou nálepky tak dobré, nebo jsem já tak šikovná. Tipuji za A, protože jsem jen vybrala vhodnou velikost a odlepila ochranou spodní folii. Nálepka k nehtu ihned přilnula, aniž by vytvořila jakékoliv nerovnosti. Pak jsem ji přehnula přes volný okraj nehtu a přebytečnou část jsem jemným pilníčkem snadno oddělila. Takže i za B, jsem šikovná. A mohly jsme vyrazit do parku.

Nail Patch Art Sephora

Cestou jsem zdržovala, ale nemohla jsem na nehty vynadívat. To jsem ještě netušila, že v několila dalších dnech budou přitahovat pohledy, stejně jako to dovedly předchozí nálepky, které jsem nosila kdysi (vzpomínáte na Srdíčka a na Graffiti?). Proč jsem s nimi vlastně přestala?

Nail Patch Art Sephora

Plán zněl, že pro focení najdeme strom s výraznou kůrou, aby podtrhla, že jsou nehtové nálepky texturní. Barevné kapky jsou totiž vyklenuté nad černý podklad, což jim dává kouzlo navíc. Nevím, nakolik se nám podařilo zachytit tento zajímavý efekt. Rozhodně jsme ale už v tu chvíli upoutaly pozornost hlídače parku.

nálepky na nehty Sephora

Změnily jsme podklad a zkoušely jsme texturu motivu zachytit v kontrastu s plochým potiskem obalu. Držela jsem ho špičkami prstů a zápasila jsem s požadavkem, aby „moje prsty vypadaly hravě“ a současně, aby mi z nich ta obálka nevypadla. Periferním pohledem jsem navíc sledovala, jak hlídač velmi pomalým krokem vydal naším směrem.

sephora nail

Čím byl blíž, tím se přisouval váhavěji, až víc stál, než šel. Při jeho tempu to nevypadalo, že v dohledné době zvládne zbytek cesty až k nám. Přestal vypadat jako problém, takže jsem se vrátila k úvahám o nálepkách, jakou asi budou mít výdrž. Předpokládala jsem, že výbornou, což se později potvrdilo. Odlakovávala jsem je až po deseti dnech, kdy už byly vidět trochu smyté konečky, mnohem nápadnější však byly odrosty nehtů. Odlakování mi trvalo déle než aplikace nálepek, ale za tu krásu to stálo. Z myšlenek mě vytrhlo, když se kousek od nás ozvalo: „Dobrý den, dámy. Můžu se zeptat, vy tady čerpáte kosmickou energii skrz ty stromy? Já bych se klidně přidal.“

sephora nálepky na nehty

Protože už slunce bylo opravdu příliš nízko a hlídač vypadal, že by klidně začal psát jako další autor na náš blog, tak jsme raději odešly pokračovat ve focení do místnosti. Dzona říkala, že si aspoň budete moct nálepky prohlédnout v jiném světle. Zeptala jsem se jí, k čemu všemu si myslí, že už se hlídač v parku přidal. Prý teď nemám rušit, zrovna vyvažuje bílou.

podpis Katka1

4 comments on “Nálepky na nehty, které přilákaly hlídače parku

  1. Jarka
    30.4.2016

    Fotografie jsou vyvážené skvěle a nálepky vypadají výborně na nich i ve skutečnosti.
    Při čtení příhody s hlídačem mně problesklo hlavou, jestli se opodál nepotloukali i dva statní bodyguardi :-).

    Líbí se 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: