Snídaně v parfumerii

… delikatesy pro znalce

Lak vyladěný podle fotografa Madonny

Nejčastěji si nehty lakuji růžovými, červenými a fialovými odstíny. Jsou to moje barvy, dobře mi ladí k pleti. Šedou by mě nenapadlo zkoušet, kdybych nenarazila na tuhle novinku NARS s droboučkými stříbrnými částečkami, který vzhledem připomíná meteorit či vzácný minerál. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet, i kdyby se nehodil k mé kůži, tak ke kabelce Goshico bude perfektní.

 

nars steven klein

Lak je z limitované kolekce NARS, na které najdete jméno Steven Klein. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, tak já taky ne. Naštěstí Wikipedie o něm ví, takže se tam dočtete, že je to americký fotograf, kterého zaměstnávají značky jako Dolce & Gabbana, Louis Vuitton a Alexander McQueen nebo i Madonna, která o něm prý říká, že to není jen tak nějaký fotograf, ale umělec. Jak se ovšem podílel na této kolekci, kde jsou kromě laků i další líčidla, se nedá nikde zjistit, ani na Kleinových webovkách, ani na Wikipedii. Nejpravděpobnější bude, že barevným laděním odpovídá jeho fotkám. Pokud jde o laky, tak v kolekci jsou kromě šedého laku Black Fire ještě dva další, fialový pojmenovaný Night Creature a bronzový Hard To Get.

 

nars lak na nehty

Lak je vysoce pigmentovaný, pro plné krytí naprosto dostačují dvě vrstvy. Štěteček je příjemně široký a dobře tvarovaný, takže není problém vykreslit pěkný oblouček. Zasychá velmi rychle. Stříbrné částečky po nalakování nevystupují, povrch nehtu je skoro hladký.

 

nars nail polish

Uvažovala jsem, jestli ještě použít top, ale nakonec jsem se rozhodla ponechat lak v jeho původní kráse. Barevnost je neutrálně šedá a při určitém úhlu dopadajícho světla jde až do modrého nádechu. Každopádně elegantní změna oproti mým běžným barvám, kterou si určitě ještě někdy zopakuju a nejen k šedé kabelce.podpis Katka1

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: